Nehtová modeláž - Salon Inspire

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nehtová modeláž
Každá žena nemusí mít krásné a ideální své vlastní nehty. Pomocí modeláže nehtů lze vytvořit nové, zdravě a přirozeně vypadající nehty.

Modeláž nehtů je v dnešní době pro mnoho žen již zcela běžná věc. Pokud si nehty koušete, nebo je máte zdeformované určitě se i v tomto případě vyplatí vyzkoušet modeláž nehtů.  Po úpravě gelových nehtů se vám zvedne sebevědomí a zvýrazní se vaše osobnost. Navíc je to dobrá odvykací kúra proti kousání nehtů.

Nejdůležitější na modeláži je, aby Vám gel nebo acrygel přilnul k Vašemu nehtovému lůžku a neodchlipoval se. Některé nehty nemají s přilnavostí problém, ale některé jsou problematické a přilnavost je horší. Může to být hned z několika důvodů: vzhledem k tomu, že nehet je zrohovatělá kůže má na přilnavost velký vliv pokud se s něčím léčíte a užíváte pravidelně nejaké léky, ale i pokud máte namáhavější práci, nebo pokud se Vám potí ruce. Není to ale důvod k tomu aby jste nemohli mít upravené ruce pomocí modeláže nehtů. Jen v některých případech musíme vyzkoušet více gelů a materiálů, aby jsme zjistili, který Vašemu nehtovému lůžku nejlépe vyhovuje.


Jak probíhá modeláž nehtů:

 • desinfekce rukou
 • odstranění a úprava nehtové kúžičky
 • aplikace přípravku, který zvyšuje přilnavost gelů a je k nehtům šetrný
 • aplikace gelu/akrygelu
 • zdobení nehtů
 • aplikace finishového UV gelu s leskem
 • závěrečné ošetření nehtové kůžičky regeneračním olejíčkem


 • Na co si dávat pozor

  Prvních pár hodin po modeláži, někdy i celý den,  můžete mít pocit, že jsou Vaše nehty těžší. Při první modeláži doporučuji nehty kratší, spíše v přirozené délce. Zaručí to delší životnost a hlavně si na gelové nehty zvyknete.

  Používat ochrané rukavice při práci se saponáty, rozpouštědli (nehty při kontaktu s těmito látkami žloutnou a narušuje se struktura gelu).
  Platí zejména pro SAVO, Domestos, Fixinela a podobné

  Naučte se používat bříška prstů a klouby prstů - nepoužívat špičky nehtů (př. otvírání dveří (i u auta), zvedání težších předmětů apod)

  Gelovými nehty si nepomáhat při obouvání bot

  Umělé nehty jsou náchylné na NÁRAZ

  V zimě je nutné nosit rukavice (hmota namrzá, může pak prasknout i při menším nárazu)

  Na gelové nehty působí velmi negativně i lidské sliny, narušují přilnavost. (nekousat si kúžičku)


  Důležitou roli hraje především kvalita přírodních nehtů, na které se modeláž provádí. Pokud jsou nehty opravdu slabé a lámavé, případně okousané je lepší volit kratší délku. Pro zvolení správné délky nehtu je třeba vzít i v úvahu, jakou práci vykonáváte, jakým se věnujete koníčkům a sportům. Pokud je na nehty kladena větší mechanická zátěž, je vhodnější kratší délka a doplňovat nehty v kratším intervalu (asi po 3 týdnech).
   
  Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky